UWAGA!! UWAGA!!

Podaję tegoroczny temat zabawy w labiryncie kukurydzianym:
NA RATUNEK ROZBITKOM
 
Podczas naszej podróży w poszukiwaniu planety, na której będziemy mogli rozpocząć nowe życie flota naszych statków została zaatakowana przez gwiezdnych piratów.
W czasie nierównej walki większość naszych myśliwców zostało zniszczonych. W ostatnim momencie zapadła decyzja o wysłaniu 4 statków z mieszkańcami naszej planety w nadprzestrzeń. Każdy ze statków pokonał inny dystans i nie wiemy gdzie wylądował.

Wyruszcie śladami jednego wybranego przez siebie statku i pomóżcie nam ustalić nazwę planety, na której wylądował ten statek. Dowódca każdego statku pozostawiał za sobą informacje, które pomogą Wam ustalić przebieg trasy... Projektantem naszych labiryntów jest światowej sławy projektant labiryntów Adrian Fisher. Jego firma, z siedzibą w Dorset w UK, stworzyła ponad 600 projektów labiryntów w 30 krajach na 6 kontynentach. Jego projekty powstały między innymi w UK, Francji, Włoszech, Holandii a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Adrian Fisher zaprojektował pierwszy na świecie labirynt na polu kukurydzy, jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa.