KONTAKT


ŚWIAT LABIRYNTÓW
Ul. Zwierzyniecka 10
83-047 Bliziny
woj. pomorskie
info@swiatlabiryntow.pl
www.swiatlabiryntow.pl
 
Tel: 602 476 331
Tel: (58) 3 512 512  (jeżeli nie odbieramy jesteśmy w terenie :-)
                                                   

MAPKA DOJAZDU

Wyświetl większą mapę

INSTRUKCJE DOJAZDU
Z Gdańska
droga 1:  Obwodnicą do Kowali -> 221 w stronę Kościerzyny, przez Kolbudy do Przywidza --> w Przywidzu przed Strażą Pożarną w lewo na Pruszcz i Gromadzin --> Minąć wieś Gromadzin, wyjechać z lasu ŚWIAT LABIRYNTÓW po lewej stronie.

droga 2:  Obwodnicą do Pruszcza (ostatni zjazd przed A1) -> 226 w stronę Kościerzyny, Nowej Karczmy --> Cały czas prosto, tak jak prowadzi droga główna, nigdzie nie skręcać (ok 18km) --> Dojechać do tablicy BLIZINY --> skręcić w prawo na Przywidz - za ok 200m ŚWIAT LABIRYNTÓW po prawej stronie.

Od strony Kościerzyny, Nowej Karczmy:
Dojechać do Trzepowa --> skręcić w prawo w drogę 233 na Pruszcz, minąć Kierzkowo --> w Blizinach skręcić w lewo na Przywidz - za ok 200m ŚWIAT LABIRYNTÓW po prawej stronie.

Z Egiertowa
W Egiertowie skręcić na Przywidz --> w Przywidzu na krzyżówce skręcić w lewo na 221 Gdańsk --> za 350m skręcić w prawo na Pruszcz i Gromadzin --> Minąć wieś Gromadzin, wyjechać z lasu ŚWIAT LABIRYNTÓW po lewej stronie.

Projektantem naszych labiryntów jest światowej sławy projektant labiryntów Adrian Fisher. Jego firma, z siedzibą w Dorset w UK, stworzyła ponad 600 projektów labiryntów w 30 krajach na 6 kontynentach. Jego projekty powstały między innymi w UK, Francji, Włoszech, Holandii a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Adrian Fisher zaprojektował pierwszy na świecie labirynt na polu kukurydzy, jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa.